• P
  • Marketingoví specialisté

Marketingoví specialisté

Zaměstnavatel: Libristo Media s.r.o.
Sychrov 55

MARKETINGOVÍ SPECIALISTÉ
Provozujeme unikátní internetové knihkupectví s nejlepší knižní nabídkou ve střední a východní Evropě. Působíme nejenom v Česku, ale také v dalších evropských zemích. Hledáme dynamického a kreativního kolegu do mladého kolektivu.
POŽADUJEME:- SŠ/VŠ marketingového zaměření nebo praxe v oblasti marketingu. Zkušenosti s vytvářením reklamních kampaní (Facebook, Instragram). Dobrá znalost AJ, výborné komunikační schopnosti (dobrá slovní zásoba). Kreativní marketingové nápady a schopnost realizovat je.
NÁPLŇ PRÁCE: Tvorbu strategie na posilňování image společnosti. Budování dobrého jména společnosti interně i externě. Plánování a realizace marketingových aktivit na podporu prodeje. Monitoring konkurence, sledování vývoje trhu, analýza dat. Správa sociálních médií (Facebook, Instagram). Komunikace s managementem společnosti a firemními markeťáky. Komunikace s externími dodavateli - copywrighter, překadatel, grafik. Příležitostný event management.
NABÍZÍME: Sleva na prodávaný sortiment, stravenky, pružná pracovní doba, možnost občasné práce z domova, vánoční prémie.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně emailem na adresu: jobs@libris.to
Ov.: 11.1.

Kontaktní osoba: Eva Kavinová
Telefon: jobs@libris.to
Pozice určená pro region: Zlínský kraj