• P
  • Operátor/ka, operátor/ka-senior, operátor/ka-specialista

Operátor/ka, operátor/ka-senior, operátor/ka-specialista

Zaměstnavatel: O.K. solution, s.r.o.
Družstevní 338

Agentura práce; Osobní kontakt po předchozí domluvě;
Náplň práce
- Obsluha výrobních linek

Zaměstnání na dobu určitou
- do 30.6.2021 s možností prodloužení

Požadavky na praxi a zkušenosti
- Bez požadavků

Kvalifikační požadavky
- Základní vzdělání
- Manuální zručnost

Pracovní doba
- Třísměnný provoz (ranní 6:00-14:00), odpolední (14:00-22:00), noční (22:00-6:00)

Kategorizace práce dle rizikovosti pro zdraví zaměstnance: II, III.

Výhody:
Příplatky dle zákoníku práce (za noční směny, víkendy, svátek, přesčas)
Příspěvek na stravu;
25 dnů dovolené;
Svoz do zaměstnání ze směru Bušín, Klášterec, Úsov, Olomouc;
Zdarma ubytování;
Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobní kontakt je možný po předchozí telefonické domluvě - pro domluvu osobního pohovoru volejte na tel.č.730154692, paní Dostálová.

Kontaktní osoba: Dagmar Matoušková
Telefon: 734166963
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj