• P
  • Administrátor IT

Administrátor IT

Zaměstnavatel: JabloPCB s.r.o.
U Přehrady 5129

Náplň práce:
* správa, kontrola a monitorování serverové a síťové infrastruktury
* správa firemního HW
* řízení dodavatelů IT služeb (cloudových služeb, projekty)
* správa intranetových stránek
* integrace podnikových systémů (vlastních i třetích stran)
* návrh, optimalizace a automatizace firemních procesů
* zodpovědnost za datovou bezpečnost
* tvorba interních směrnic a pravidel v oblasti IT
* spolupráce na vytváření IT strategie
Požadavky:
* SŠ / VŠ (obor IT nebo technický směr výhodou)
* znalost správy serverů a firemní sítě v prostředí (Windows, Cisco)
* zkušenost s virtuálními servery (VMware)
* schopnost analytického myšlení a analýzy uživatelských požadavků
* orientace v oblasti bezpečnosti dat
* pasivní znalost anglického jazyka v technické oblasti
Nabízíme:
* přátelský a profesionální tým kolegů
* zázemí stabilní a perspektivní firmy
* 25 dní dovolené
* roční odměny
* dobrovolné teambuildongové akce
* benefiční programy, kafetérie
Kontakt e-mailem: felixova@jablopcb.cz nebo telefonicky 483 515 554

Kontaktní osoba: Daniela Felixová
Telefon: 483 515 554