• P
  • ADMINISTRATIVNÍ SPECIALISTA SE ZAMĚŘENÍM NA MATERIÁLY

ADMINISTRATIVNÍ SPECIALISTA SE ZAMĚŘENÍM NA MATERIÁLY

Zaměstnavatel: MANN + HUMMEL Service s.r.o.
Nová Ves 66

První kontakt e-mailem: rudolf.chudoba@mann-hummel.com

NÁPLŇ PRÁCE:
" Příprava analýz MANN+HUMMEL výrobků, vyhodnocení obsahu chemických látek v souladu s legislativami REACH a RoHS, případně s dalšími materiálovými legislativami včetně specifických zákaznických požadavků
" Komunikace s externími zákazníky ohledně požadavků daných materiálovými legislativami
" Komunikace s dodavateli ohledně požadavků daných materiálovými legislativami
" Poskytování podpory dodavatelům v této oblasti
" Spolupráce se ostatními členy týmu Material Data management

POŽADAVKY:
" VŠ / SŠ vzdělání, chemický obor výhodou
" Pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou
" Znalost materiálových legislativ REACH a RoHS výhodou
" Plynulá znalost anglického jazyka (B2), znalost německého jazyka výhodou
" Pokročilá znalost nástroje MS Office Excel
" Logické a analytické myšlení
" Samostatnost, komunikativnost, schopnost učit se rychle novým věcem

Zaměstnanecké výhody:
" 6 týdnů dovolené
" 1 mzda navíc každý rok
" 1 100,-- čistého každý měsíc na volnočasové aktivity
" Částečný home office + flexibilní pracovní doba
" Závodní stravování
" Podpora penzijního nebo životního pojištění

Kontaktní osoba: Rudolf Chudoba
Telefon: 568898111
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina