• P
  • ADMINISTRATIVNÍ SPECIALISTA SE ZAMĚŘENÍM NA MATERIÁLY

ADMINISTRATIVNÍ SPECIALISTA SE ZAMĚŘENÍM NA MATERIÁLY

Zaměstnavatel: MANN + HUMMEL Service s.r.o.
Nová Ves 66

První kontakt e-mailem: rudolf.chudoba@mann-hummel.com

NÁPLŇ PRÁCE:
" Administrativa dle legislativních požadavků REACH a RoHS
" Zpracování analýz MANN+HUMMEL výrobků na základě infomací z interních systémů společnosti
" Komunikace s externími dodavateli a zákazníky v oblasti daných legislativy
" Poskytování podpory dodavatelům v oblasti daných legislativ
" Spolupráce s ostatními členy týmu Material Data Management

POŽADAVKY:
" VŠ / SŠ vzdělání
" Pokročilá znalost anglického jazyka (B2), znalost německého jazyka výhodou
" Znalost MS Office , pokročilá znalost nástroje Excel
" Samostatnost, komunikativnost, schopnost učit se rychle novým věcem
" Logické a analytické myšlení
" Pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
Místo vhodné i pro absolventy.

Zaměstnanecké výhody:
" 6 týdnů dovolené
" 1 mzda navíc každý rok
" 1 100,-- čistého každý měsíc na volnočasové aktivity
" Částečný home office + flexibilní pracovní doba
" Závodní stravování
" Podpora penzijního nebo životního pojištění

Kontaktní osoba: Rudolf Chudoba
Telefon: 568898111
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina