• P
  • Samostatná/ý všeobecná/ý provozní účetní

Samostatná/ý všeobecná/ý provozní účetní

Zaměstnavatel: AquaKlim, s.r.o.
Klimkovice 24

Místo výkonu práce: Sanatoria Klimkovice, 742 84 Klimkovice - Hýlov
1. kontakt e-mailem, telefonicky.

Co Vás čeká:
- Samostatné evidence a účtování přijatých faktur a zálohových faktur materiálových a režijních CZK, EU a třetí země
- Samostatné evidence a účtování přijatých a zálohových faktur za zboží CZK, EU a třetí země
- Vystavování zálohových faktur a daňových dokladů o přijaté platbě
- Provádění čtvrtletních fyzických inventur na skladech
- Vyhodnocování inventur (vyčíslení mank a přebytků ..)
- Účtování interních dokladů (manka, škody, vyúčtování PHM)
- Přenosy dat mezi informačními systémy
- Inventarizace účtů - měsíční uzávěrka, roční uzávěrka
- Tvorba podkladů pro roční uzávěrku
- Spolupráce na přiznání k DPH
- Spolupráce s externím auditem a daňovým poradcem
- Příprava účetních dokladů k archivaci

Co od Vás očekáváme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- Znalost účetnictví a daňové legislativy
- Znalost daňových zákonů a účetních předpisů a postupů
- Znalost účtování skladových zásob a majetku
- Znalost práce s MS Office (word, excel, tabulky..)
- Znalost informačního systému Helios a inform. systému L - BIS výhodou
- Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Požadované znalosti u vybraných uchazečů budou ověřeny formou testu.

Co Vám nabídneme:
- Zázemí velké a stabilní společnosti
- Roční odměny
- Příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné stravování, možnost využití procedur za zvýhodněnou cenu
- Nástup dohodou

Požadujeme
Ekonomika - fakturace

Kontaktní osoba: Helena Ondrová
Telefon: 556 422 122
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj