• ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI EKONOMIKY A FINANCÍ (KROMĚ FINANČNÍCH A POJIŠŤOVACÍC

ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI EKONOMIKY A FINANCÍ (KROMĚ FINANČNÍCH A POJIŠŤOVACÍC

Zaměstnavatel: Hanwha Advanced Materials Europe, s.r.o.
Příborská 280

A02 z:26/10/2020 (ZamK)
Náplň práce:
- zaštiťování realizace finančních a účetních procesů vedoucí k zajištění bezproblémového chodu Společnosti
- zastřešovat budování finanční strategie společnosti v souladu se strategií mateřské Hanwha Global Asset Corporation (KOR).
Požadujeme:
- nezbytnou znalost korejského jazyka slovem i písmem pro denní provádění reportů.
Nabízíme:
- mobilní telefon, stravenky, vůz k dispozici.
Kontakt emailem, telefonicky.

Požadujeme
Znalost jazyka: Jiné

Kontaktní osoba: Svatava Čmielová
Telefon: 733 366 307
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj