• P
  • Skladníci - referenti

Skladníci - referenti

Zaměstnavatel: JANČA & EMAS group s.r.o.
Masarykova 843

SKLADNÍCI - REFERENTI
POŽADUJEME: praxi v oboru elektro, znalost a orientaci v elektroinstalačním materiálu,
spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, chuť do práce a milé vystupování, výhodou je
oprávnění na VZV a ŘP sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: hlavní náplní je práce ve velkoobchodním skladu s elektroinstalačním
materiálem a svítidly, aktivní obsluhování zákazníků a reagování na případné dotazy, vyřizování e-mailů a telefonátů, přijímání a vychystávání zboží, práce na počítači v systému SAP - vyřizování nabídek, zakázek a objednávek, komunikace s vedoucím prodejny a obchodními zástupci.
NABÍZÍME: smlouvu na HPP s rozmanitou náplní práce, potřebné zaškolení na pracovišti,
práci v perspektivní a stabilní společnosti s působností po celé ČR, možnost kariérního růstu,
fixní mzdu + pohyblivou složku mzdy + roční prémie, teambuildingové akce, stravenky.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 759 923 v době od 7:00-14:00 hodin nebo e-mailem na klimpar@emas.cz

Kontaktní osoba: Adéla Klimpar
Telefon: 571 759 923
Pozice určená pro region: Zlínský kraj