• P 
  • P 
  • VŘ 34/2020 Investiční referent/ka 

VŘ 34/2020 Investiční referent/ka

Zaměstnavatel: Moravskoslezský kraj
28. října 2771

Pracoviště: Moravskoslezský kraj - krajský úřad v Ostravě

Charakteristika vykonávané práce: Koordinuje přípravu a realizaci investic, finanční zajišťování investic a projektové, technické, provozní, obchodní a organizační přípravy a řeší rozpory. Stanovuje způsob realizace investic, navrhuje a zajišťuje podklady pro veřejné zakázky na výběr jednotlivých účastníků výstavby a tyto koordinuje v rámci přípravy a realizace investic. Koordinuje zpracovávání odborných technických posudků a vypořádání majetkoprávních vztahů. Zpracovává a vyhodnocuje investiční záměry. Připravuje podklady pro sestavení návrhů rozpočtu kraje v oblasti reprodukce majetku a rozpočtového výhledu. Podrobný popis naleznete ve funkční náplni.

Požadované vzdělání: VŠ - zaměření stavební, technické

Předpoklady: Dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Jiné požadavky:Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet), řidičský průkaz skupiny B k řízení referentského motorového vozidla při pracovních cestách. Výhodou praxe v oblasti veřejné správy nebo v oblasti investiční činnosti, samostatnost, důslednost, flexibilita, komunikační a organizační schopnosti.

Požadované doklady:
a) Profesní životopis se zaměřením na popis vykonávaných činností,
b) výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce,
c) ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
d) přihláška.

Spolu s požadovanými doklady je možné doložit i pracovní posudek vydaný posledním zaměstnavatelem, má-li jej uchazeč k dispozici (doložení

odpovědět
VŘ 34/2020 Investiční referent/ka
Kontaktní osoba: Lucie Dužíková
Telefon: 595 622 625
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj