• P
  • Účetní

Účetní

Zaměstnavatel: MILCOM a.s.
Hradecká 1456

ÚČETNÍ
Požadavky:
SŠ vzdělání ekonomického směru, maturitní zkouška z účetnictví podmínkou
Samostatnost, přesnost, pečlivost, logické myšlení a pohotovost při plnění úkolů
Velmi dobrá znalost MS Office - EXCEL PODMÍNKOU (každodenní využití)
Řidičský průkaz sk.B, znalost AJ výhodou
Náplň práce:
Účtování došlých faktur, vystavení a účtování vydaných faktur
Účtování a vedení pokladny
Evidence skladových zásob
Kontrola výrobních nákladů, vyhodnocení nákladů zakázek, kontrola pracovních výkazů
Nabízíme:
Výši mzdy v závislosti na zkušenostech a praxi
Rozmanitou práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
týdnů dovolené, sick days
Výkonnostní prémie dle dosahovaných výsledků
Nástup dle dohody

Životopis spolu s fotografií zasílejte na uvedený e-mail. Vybraní kandidáti budou zváni k výběrovému řízení.
5 týd. dovolené,,výkonnostní prémie,dotované stravování,

Účetní
Kontaktní osoba: Petra Gultová
Telefon: 499320282
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj