• P 
  • P 
  • Marketingový specialista 

Marketingový specialista

Zaměstnavatel: SNABYTEK COMPANY s.r.o.
Ostrava

1. kontakt e-mailem. Životopisy s fotografií zasílejte na email: info@snabytek.cz předmět MARKETING případně volejte 773 452 282. Kontaktujte mě, rád se s Vámi setkám a proberu možnosti nástupu do naší firmy osobně. Předem děkuji. Bc. Jan Miketa, jednatel. Do smazání inzerátu je nabídka platná!

Naše společnost, významný výrobce interiérů a dodavatel komplexních rekonstrukcí vypisuje nové pozice a hledá nového kolegu na pozici Marketingový specialista. Co kdyby jste měli možnost být součástí nejlepšího týmu lidí v rámci řešení interiérů, být kreativní v práci, vymýšlet a starat se o reklamu, katalogy, seo, sociální sítě a veškeré marketingové aktivity? Bavila by vás takové práce? Chcete být součástí nejlepších interiérových specialistů v Ostravě? Možná vy jste právě ten koho hledáme.

SNABYTEK®, design centrum Ostrava se zabývá špičkovými návrhy interiérů domů, bytů, komerčních interiérů. Následným projekčním zpracováním a výrobou zakázkového nábytku a celkovou revitalizací.

Nemusíte se obávat stereotypní práce, která by Vás brzy nebavila. Naši práci si můžete prohlédnout na našem webu mezi stovkami referencí www.snabytek.cz . Vaši práci ohodnotíme solidním platem s množstvím různých benefitů a motivačních složek platu. Hledáme kolegy, kteří nám pomohou dále růst a tvořit tak společnou identitu značky SNABYTEK®.
Požadujeme praxi v oboru, zkušenosti, samostatnost, flexibilitu, slušné vystupování, ochotu pracovat.

Náplň práce a požadavky:
- Kompletní samostatná péče o kompletní marketing firmy
- Tvorba reklam, katalogů, banerů
- Správa reklamních kampaní a dalších akt

odpovědět
Marketingový specialista
Kontaktní osoba: Jan Miketa
Telefon: 773 452 282
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek