• P
  • Specialista na BOZP a PO

Specialista na BOZP a PO

Zaměstnavatel: Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
Bor 54

Místo výkonu práce: Vysočany 54, 348 02 Bor
Způsob 1. kontaktu uchazeče se zaměstnavatelem: Zaslání profesního životopisu na kontaktní email.
NÁPLŇ PRÁCE:
- zodpovědnost za bezpečnost práce, požární ochranu a ochranu osob a majetku
- nastavení, udržování a rozvoj systémů BOZP, PO a bezpečnostních standardů
- kontrola pracovišť, prevence a identifikace rizik
- školení zaměstnanců v oblasti BOZP, PO
- pravidelné vyhodnocování bezpečnostní situace na objektech, návrh bezpečnostních opatření
- dle potřeby zajištění krizového managementu objektu
- provádění interních auditů
POŽADAVKY:
- ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (technického směru výhodou)
- praxe v oboru výhodou
- znalost ISO 14001: 2015, ISO 45001 a ISO 50001 výhodou
- dobrá znalost práce na PC (MS Office)
- zodpovědnost, samostantnost, proaktivita a umění jednat s lidmi
- komunikativní znalost německého a / nebo anglického jazyka
NABÍZÍME:
- uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více než 125 let
- možnost profesního růstu
- závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- vánoční a věrnostní prémie
- po 1 roce smlouva na dobu neurčitou

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Kontaktní osoba: Jaroslava Melgerová
Telefon: 374 702 199
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj