• P
  • SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Zaměstnavatel: MANN + HUMMEL (CZ) v.o.s.
Nová Ves 66

První kontakt e-mailem.
Náplň práce:
o Zpracování zákaznických objednávek a odvolávek
o Potvrzování termínů a upřesňování podmínek dodání (změny balení, odchylky v množství, změny termínů)
o Komunikace s našimi zákazníky
o Sledování portálů zákazníků
o Spolupráce s naším oddělením projektů
o Avizace dopravy pro export
o Příprava exportních dokladů
o Spolupráce při vyřizování logistických reklamací
o Nastavení a údržba základních dat materiálu v SAP
o Optimalizace skladových zásob
Požadavky:
o SŠ vzdělání (nejlépe technického či ekonomického směru)
o Aktivní znalost NJ podmínkou, znalost AJ - výhodou
o Praxe v oblasti dispozice/plánování výhodou
o Znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
o Znalost systému SAP výhodou
o Organizační schopnosti, schopnost týmové práce, spolehlivost
o Řidičský průkaz skup. B

Benefity:
o 13. mzda
o výkonnostní prémie
o 6 týdnů dovolené
o příplatek na zdravotní prevenci - 1.100,- Kč / měsíčně
o dotované obědy a večeře v podnikové jídelně
o penzijní připojištění
o bezplatná zdravotně-preventivní péče
o společenské akce - letní párty, vánoční večírek, MANN+HUMMEL den
o další výhody a příplatky dle nadstandardního sociálního programu
o sleva na firemní výrobky
o každoroční příplatek za věrnost již od prvního roku

Kontaktní osoba: Vladimíra Koudelová
Telefon: 568 898 111
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina