• P
  • Referent nákupu s NJ

Referent nákupu s NJ

Zaměstnavatel: Empower modular k.s.
Závodní 293

Kontakt: Kozáková Petra Bc., tel.: 730 157 191 , e-mail: petra.kozakova@empower.partners
Společnost empower modular k.s. je dynamicky se rozvíjející mezinárodní stavební společnost, která se zabývá výrobou a montáží budov z jednotlivých stavebních modulů. Působíme v nové výrobní hale v Karlových Varech v areálu Kanov.

Pracovní pozice REFERENT S NJ je vhodná spíše pro muže pro případný zástup pracovní pozice ve skladu - obsluha VZV, skladový systém.

Náplň práce: Nákup stavebního materiálu z ČZ i ze zahraničí, stálí a noví dodavatelé a jejich průběžné hodnocení, zpracování cenových poptávek a nabídek, tvorba nákupní politiky, sledování trhu dodavatelů, časové plánování, optimalizace materiálových zásob, řešení problémů, reklamace (kvalita, množství apod.), zástup ve skladu - obsluha VZV (příjem, výdej zboží), úzká spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme: Znalost NJ na komunikativní úrovni podmínkou, min. SŚ vzdělání nejlépe technického směru, praxe v oblasti nákupu z výrobní společnosti výhodou, čtení technické dokumentace výhodou, velmi dobrá práce s PC, komunikativnost, organizační schopnosti, obchodní talent, proaktivnost, spolehlivost, pečlivost, týmovou práci, dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz sk. B.

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na email: petra.kozakova@empower.partners.
Případné dotazy na telefonu po-pá 8-15h. www.empower.partners
Nabízíme: Zázemí a podporu dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti, využití jazykových schopností, samostatnou, náročnou a různorodou práci, jednosměnný provoz 37,5h/týdně, mzda o

Požadujeme
Znalost jazyka: Němčina

Kontaktní osoba: Petra Kozáková
Telefon: 730 157 191
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj