• P
  • IT Specialista

IT Specialista

Zaměstnavatel: Macco Organiques, s.r.o.
Zahradní 1938

místo výkonu práce : Zahradní 1938/46c, Bruntál
OSOBNOSTNÍ PŘEDPOKLADY A DOVEDNOSTI:
" min SŠ vzdělání technického směru a 3 roky praxe v oboru
" profesní znalosti:
o Windows Server 2008, 2012, 2019
o Active direktory
o Pokročilá znalost prostředí MS Windows na administrátorské a doménové úrovni
o Lotus Domino, Lotus Notes 9
o VMware ESXi 6.7, VMware Sphere 6.7 Essentials
o Orientace v oblasti HW a IT technologií
o Dobrá orientace v konfiguraci sítí
o Výhodou znalost Linuxu
" Výhodou znalost anglického jazyka
" zodpovědnost, flexibilita, samostatnost, týmová práce
" analytické schopnosti, logické myšlení

NÁPLŇ PRÁCE:
" správce firemních serverů, počítačových stanic, počítačových sítí, administrace
VM serverů, Backup serverů, datových úložišť
" správce informačních systémů (účetní, docházkový, výrobní, Eset, Safetica a další)
" administrace MS Windows, Windows Server, Lotus Notes, Lotus Domino
" spolupráce na projektech společnosti

NABÍZÍME:
" pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, zkušební doba 3 měsíce
" týdenní pracovní doba 37,5 hod.
" práci ve stabilní expandující společnosti, moderní prostředí
" nástupní mzdu od 38 000 Kč zahrnující pravidelnou 8% měsíční odměnu (v závislosti na praxi, kvalifikaci, zkušenostech)
" firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, a jiné

MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Bruntál

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: dle dohody

Hlásit se na e-mail monika.miklikova@macco.c

Kontaktní osoba: Monika Miklíková
Telefon: 555530312
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj