• P 
  • P 
  • Specialista/specialistka kontrolingu 

Specialista/specialistka kontrolingu

Zaměstnavatel: OSRAM Česká republika s.r.o.
Zahradní 1442

místo výkonu práce : Bruntál

Vybraný kandidát bude zodpovídat za realizaci a koordinaci aktivit v oblasti plánování, reportingu a měsíčních uzávěrek; za analýzy výsledků včetně výkladu odchylek (se zaměřením na výrobní aktivity); bude spolupracovat s kolegy z ostatních mezinárodních lokací firmy OSRAM a reportovat data a výsledky lokálním manažerům (Itálie, Německo); bude vlastníkem procesu kalkulací standardních nákladů a v neposlední řadě se bude podílet na neustálém zlepšování kontrolingových procesů a reportingových systémů.

Po kandidátech požadujeme:
VŠ ekonomického zamření (vhodné také i pro absolventy), případně SŠ s praxí v oboru tvorby kalkulací a kontrolingu; komunikativní znalost AJ podmínkou, znalost NJ výhodou; výborná znalost MS Office se zaměřením na Excel, zkušenosti v systému SAP výhodou a v neposlední řadě schopnost analytického a systematického myšlení.

Doplňující informace:
Vybraný kandidát přibližně 2x ročně vycestuje do zahraniční do některé z našich OSRAM lokací. V rámci svého nástupu absolvuje adaptační proces.
Doba určitá na 2 roky s možným prodloužením.

Zaměstnanecké výhody: možnost práce na Home Office, Sick day, 5 dnů dovolené navíc, systém ročních odměn, systém benefitů Cafeteria a mnoho dalšího.

Kontaktovat e-mailem: r.bulova@osram.cz

Z : 26.8.2020

odpovědět
Specialista/specialistka kontrolingu
Kontaktní osoba: Romana Bulová
Telefon: 724 105 185, 554 793 438
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj