• P
  • Pracovník/ice oddělení péče o zákazníky

Pracovník/ice oddělení péče o zákazníky

Zaměstnavatel: Safe Trade s.r.o.

Hledáme člověka s velkou dávkou empatie, dobrými komunikačními schopnostmi a přirozenou chutí pomáhat lidem. Vašim posláním bude naplňovat naši vizi: DORUČOVAT SPOKOJENOST A DĚLAT PRÁCI, NA KTEROU MŮŽEME BÝT HRDÍ.

Základní parametry nabízené práce:
Název pozice: Péče o zákazníky
Pracovní vztah: HPP
Nástup: ihned
Mzda: 23 000 - 30 000 Kč
Místo výkonu práce: Sirotčí 605/10, 703 00 Ostrava-Vítkovice
Pracovní doba: Po-Pá, 7:00-15:30 / 9:30-18:00

Náplň práce:
- řešení reklamací
- práce v kanceláři
- odpovídání na emaily, vyřizování telefonů
- řešení aktuálních problémů•popřípadě další činnosti dle vašich dovedností

Požadavky na uchazeče:
- min. maturita, ale preferujeme VŠ
- skvělé komunikační dovednosti
- empatie, spolehlivost, pečlivost
- chuť pomáhat lidem
- ambice a chuť pracovat na osobním růstu

Kontaktní osoba: Petra Obrusníková