• P
  • ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE STAVEB

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE STAVEB

Zaměstnavatel: Casta a.s.
Pražská 467

DOBA URČITÁ
Náplň práce: administrativní agenda stavby, správa a ukládání dokladů, evidence pošty, fakturace, příprava podkladů subdodavatelům.
Administrativní pracovník/pracovnice bude sídlit na konkrétní stavbě, kam bude přidělen/a.
Pracovní doba: 7.00 - 15.30 hod.
Požadujeme: vzdělání v oblasti administrativa, orientace ve stavebnictví výhodou, AJ nebo NJ výhodou, podmínkou MS OFFICE (Word, Excel, Outlook), řidičský průkaz sk. B, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu, ochotu učit se. Pracovní cesty dle staveb v rámci celé ČR.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Nabízíme: příspěvek na životní pojištění po 1 roce, sick days, bonusová dovolená dle odpracovaných let, příspěvek na stravování, podpora v dalším vzdělávání, práce v přátelském kolektivu.
Kontakt: Ing. Lucie Dolejšová, e-mail: kariera@castapisek.cz

Kontaktní osoba: Lucie Dolejšová
Telefon: 382 201 261, 737 268 961
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj