• P 
  • P 
  • Prodejce/kyně informačních a komunikačních technologií - specialista/ka 

Prodejce/kyně informačních a komunikačních technologií - specialista/ka

Zaměstnavatel: XERCOM s.r.o.
Chebská 257

Místo výkonu práce: Chebská 257/1, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Náplň práce: čeká Vás aktivní prodej na prodejně, zjišťování potřeb stejně jako hledání optimálního řešení služeb stávajícím a novým zákazníkům společnosti T-Mobile.

Co potřebujete k tomu, abyste uspěl/a: velmi dobrá schopnost komunikovat denně se zákazníky, ochota řešit i náročné situace se zákazníky, schopnost sledovat novinky v telekomunikacích a učit se novým věcem, znalost na úrovni SŠ, uživatelská znalost práce na PC, příjemný vzhled, orientovat se na výsledek své práce, mít za sebou prokazatelné výsledky.

Pokud uspějete, čeká Vás: odborné zaškolení na atraktivní pozici, každodenní péče o zákazníka spojená s prodejem na naší pobočce, práce na PC a trochu administrativy, firemní výhody - např. výrazné slevy na firemní služby, soutěže o hodnotné ceny, svou šikovností budete přímo ovlivňovat svůj příjem, prémie, provize z prodeje, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 13. plat, kafeterie.

Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem; pokud jste se rozhodl/a být úspěšným/úspěšnou prodejcem/prodejkyní pro telekomunikační jedničku na našem trhu, zašlete svůj životopis na kontaktní e-mail, my odpovíme každému!

odpovědět
Prodejce/kyně informačních a komunikačních technologií - specialista/ka
Kontaktní osoba: Jan Kabelák
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj