• Referent dávkové a pojišťovací činnosti (Odbor nemocenského pojištění)

Referent dávkové a pojišťovací činnosti (Odbor nemocenského pojištění)

Zaměstnavatel: Česká správa sociálního zabezpečení
Trojská 1997

Místo výkonu práce:
Pražská správa sociálního zabezpečení, Trojská 1997/13a, 182 00 Praha 8

Kontaktní osoba:
Ing. Kristýna Sedláčková, Iva Kunte, tel.: 283 104 665, 283 104 181, e-mail: Kristyna.sedlackova@cssz.cz; iva.kunte@cssz.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:

Požadavky:
uživatelská znalost práce na PC a MS Office (Word, Excel, Outlook), trestní bezúhonnost, ochota učit se novým věcem
Pracovní poměr je nabízen na dobu určitou i na dobu neurčitou.

Náplň práce:
Náplň práce spočívá v registraci zaměstnanců a zaměstnavatelů do systému sociálního zabezpečení, ve zpracování dávek nemocenského pojištění, ve spolupráci s orgány státní správy, ve správě registrací k elektronickému podání a poskytování bezplatného poradenství v problematice registrace do systému sociálního zabezpečení a dávek nemocenského pojištění.

Zaměstnanecké výjhody:
Stravenky v hodnotě 100 Kč, 25 dnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, pružná pracovní doba.

Kontaktní osoba: Iva Kunte Ing. Kristýna Sedláčková,
Telefon: 283 104 665, 283 104 181
Pozice určená pro region: Praha