• P
  • referent/referentka administrativy řízení projektů

referent/referentka administrativy řízení projektů

Zaměstnavatel: TRCZ s.r.o.
Průmyslová 1165

NÁPLŇ PRÁCE:
˘ evidence výrobní a změnové dokumentace
˘ podpora přípravy výrob pro nové projekty
˘ komunikace s dodavateli v anglickém jazyce
˘ zpracování výrobních štítků a ostatní administrativní úkony
˘ evidence a počítání množství skladových zásob

POŽADUJEME:
˘ SŠ, technickoadministrativní směr výhodou
˘ mírně pokročilá znalost anglického jazyka
˘ PC (MS Office - zejména Excel, vytváření efektivních nástrojů pro zjednodušení evidence)
˘ komunikativnost, odpovědnost, preciznost, přesnost, odolnost vůči stresu, flexibilitu, ochota
˘ řidičský průkaz sk.B

NABÍZÍME:
o stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
o odpovídající školení
o příležitost profesního a karierního růstu
o férová firemní kultura
o zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
o mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem
- telefonicky ve všední dny 8.00 - 16.00 hod.

Kontaktní osoba: Jaroslava Matoušková
Telefon: 416 421 201
Pozice určená pro region: Ústecký kraj