• P
  • Specialisté v oblasti testování softwaru

Specialisté v oblasti testování softwaru

Zaměstnavatel: ATLAS servis CZ, s.r.o.
Opavská 492

Pracoviště: Ostrava
V rámci výběrového řízení zasílejte své životopisy na e-mail: mirek@ledsystem.cz,
tel.: 604 852 237.

ATLAS servis CZ s.r.o. je zabezpečená rozrůstající se firma, zabývající se vývojem, výrobou a servisem LED panelů pro sport, průmysl a reklamu včetně vývoje vlastního HW a SW aplikací pro řízení sportovišť, managementu, apod. Hledáme do svého týmu nové členy.
Pozice vhodná pro osoby s prorůstovým myšlením, pro které je vždy každá věc výzva pro hledání řešení, které se chtějí rozvíjet, mají smysl pro zodpovědnost, detail a zjednodušování, které chtějí samy sebe a možnosti firmy posouvat dopředu.

Náplň práce
-Konfigurace zákaznických SW
-Vytváření vlastních návrhů a vizualizací, seberealizace
-Péče o vybrané zákazníky
-Možnost podílení se na vývoji SW (jak z uživatelského, tak i případně programátorského hlediska - dle schopností uchazeče)
-Uživatelská konfigurace elektronických částí zakázek
-Občasná pomoc při montážích LED panelů

Požadavky:
-Vzdělání v oboru elektro
-Nutná znalost základu It techniky
-Znalost office, email
-Řidičský průkaz B
-Příjemné vystupování
-Zodpovědnost za odvedenou práci
-AJ na komunikativní úrovni - slovem i písmem
-Výhodou znalost práce s video a audio - kodeky, formáty přehrávání

Nabízíme:
- plat 25.000 - 50.000,-
- Roční odměny

Kontaktní osoba: Miroslav Šmajstrla
Telefon: 604 852 237
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj