• P
  • Technik logistického areálu OZP

Technik logistického areálu OZP

Zaměstnavatel: Bartoň a Partner s.r.o.
Průmyslová 368

z: 27.7.2020 a: 30.10.2020
Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.
Náplň práce
zabezpečování činností souvisejících s chodem logistického areálu
komunikace s nájemci a dodavateli služeb
řešení a odstraňování poruch a oprav
zabezpečování administrativně-technických činností
řešení reklamací, poruch a zabezpečení jejich odstranění
pomoc při řešení technických záležitostí s chodem areálu
vedení příslušných dokumentací např. požárních, technických atd.
Požadavky
vyučen nebo středoškolské vzdělání technického směru (strojní, stavební)
předchozí zkušenosti s obdobnými činnostmi výhodou, časovou flexibilitu
dovednosti technického charakteru výhodou, samostatnost, zodpovědnost, odolnost proti stresu
dobré komunikační a organizační schopnosti, základní znalosti práce Microsoft Office - Word, Excel, Outlook, výhodou zkouška dle Vyhl. 50/78 Sb.
řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič,
trestní bezúhonnost
Nabízíme
dlouhodobou pracovní perspektivu v prosperující společnosti
finanční ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
přátelský kolektiv

Podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání motivačního dopisu, strukturovaného životopisu v elektronické podobě a kopie maturitního vysvědčení na e-mail: jan.vladar@bartonapartner.cz

Kontaktní osoba: Jan Vladař
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj