• P
  • Back office pracovník/ce - fakturant/ka

Back office pracovník/ce - fakturant/ka

Zaměstnavatel: ProSpánek SE
Dimitrovova 603

NÁPLŇ PRÁCE: komunikace s kolegy na prodejnách a se zákazníky, cestování po našich prodejnách za účelem kontrolních inventur, spolupráce s kolegy na ostatních pozicích firmy, řešení různorodých administrativních úkolů a fakturace objednávek
POŽADAVKY: dobrou znalost MS Office, komunikační a organizační dovednosti, schopnost zvládat stresové situace, řidičský průkaz skupiny B, flexibilní a profesionální přístup
NABÍZÍME: zajímavou a různorodou práci v rychle se rozvíjející společnosti, možnost uplatnit a realizovat své nápady, možnost karierního růstu, příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí, možnost ubytovaní v prostorách naší firmy ve Svitavách pro dojíždějící v průběhu pracovního týdne
KONTAKT: telefonicky (8-16h), e-mailem
Zašlete nám Váš osobní životopis v a my Vás budeme dále kontaktovat.

Kontaktní osoba: Sabrina Karpíšková
Telefon: 603 589 205
Pozice určená pro region: Pardubický kraj