• P
  • ASISTENT/KA prodeje, ZPROSTŘEDKOVATEL/KA pojištění

ASISTENT/KA prodeje, ZPROSTŘEDKOVATEL/KA pojištění

Zaměstnavatel: Autodružstvo Frýdek - Místek
Beskydská 704

A16 z:17/7/2020
Nabízíme místo asistentky/asistenta prodejního týmu / zprostředkovatelky/zprostředkovatele pojištění ve společnosti Autodružstvo Frýdek-Místek, autorizovaný prodejce a servisní místo značky Škoda, Seat a Citroën.
Náplň práce:
- administrativa spojená s prodejem nových a ojetých vozů, správa pojištění firemních vozidel + pojištění klientských vozů.
Požadujeme:
- předložení výpisu z RT
- časová flexibilitu, komunikační schopnosti pro komunikaci s klienty
Výhodou:
- praxe v oboru.
Nabízíme:
- příspěvek na stravu, služební telefon, školení hrazené zaměstnavatelem.
Kontakt emailem.

Kontaktní osoba: Aleš Penčák
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj