• Poradce programu rehabilitace a relokace / Rehabilitation & Relocation Advisor

Poradce programu rehabilitace a relokace / Rehabilitation & Relocation Advisor

Zaměstnavatel: Člověk v tísni, o.p.s.
Šafaříkova 635

MÍSTO VÝKONU : Šafaříkova č.p. 635/24, Vinohrady, 120 00 Praha 2
KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM : Kociánová Eliška, e-mail: kariera@clovekvtisni.cz

English version bellow.

Název pozice: Poradce programu rehabilitace a relokace
Místo pracoviště: Praha
Časový rámec: 1 rok
Úvazek: 0,5 (pracovní smlouva)

Náplň práce, klíčové úkoly:
" Poskytovat podporu a poradenství týmu pro rehabilitaci a relokaci Lidskoprávní sekce v regionech východní Evropa a střední Asie se zvláštním zaměřením na:
o Účast na vytváření komplexních psychosociálních rehabilitačních programů pro obránce lidských práv, kteří přežili mučení nebo byli politickými vězni
o Poradenství projektovým manažerům při poskytování odpovídající psychosociální podpory
o Poradenství projektovým manažerům ve všech fázích psaní a implementace projektů, které se týkají psychosociální pohody příjemců
o Budování kapacit zaměstnanců zapojených do přímé pomoci rizikovým pracovníkům lidskoprávní sekce

Požadavky:
" Vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie nebo psychoterapie / poradenství (bakalářský titul plus minimálně 5 let odborné praxe)
" Prokazatelné zkušenosti s psychoterapií (individuální konzultace, skupinové terapie)
" Předchozí zkušenosti s poskytováním psychosociální podpory v oblasti lidských práv
" Důkladné porozumění situaci obránců lidských práv a civilní podpory ve východoevropských a postsovětských regionech
" Plynulá znalost ruštiny
" Schopnost dorozumět se v angličtině

Nabízíme:
" Možnost pracovat v dobře zavedené nevládní organizaci s mezinárodním dosahem
" Zajímavá, kreativní a smysluplná práce v týmu zkušený

Kontaktní osoba: Eliška Kociánová
Pozice určená pro region: Praha