• P
  • referent Oddělení marketingu a značek kvality (Praha)

referent Oddělení marketingu a značek kvality (Praha)

Zaměstnavatel: Státní zemědělský intervenční fond
Štěpánská 626

MÍSTO VÝKONU : Štěpánská č.p. 626/63, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT : Kudibal Ondřej, tel.: 731633988 (pracovní dny 8 -16:00 hodin), e-mail: ondrej.kudibal@szif.cz

Náplň práce
Referent spolupracuje na přípravě a realizaci prezentačních aktivit programu kvalitních potravin a dále značek KLASA, Regionální potravina a BIO. Referent spolupracuje na přípravě plánů a vlastní realizaci prezentačních aktivit vč. jejich vyhodnocení. Referent zajišťuje a vyhodnocuje výsledku šetření chování spotřebitelů na trhu ve vztahu ke značce kvality, chování výrobců a charakteru prodeje. Referent také vyhodnocuje efektivitu marketingových aktivit zaměřených na podporu značek kvality, vytváří zprávy a podklady pro webové stránky a sociální sítě. Referent průběžně komunikuje s agenturami a smluvními dodavateli ve věci komplexní organizace aktivit, kontroluje plnění smluv a rozpočtů a mimo jiné eviduje a následně archivuje dokumentaci z těchto aktivit.
Požadujeme
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost práce na PC s webovými, mobilními aplikacemi a sociálními sítěmi
- znalost organizace a řízení marketingových, mediálních a PR aktivit
- orientace na trhu s potravinářskými výrobky
- samostatnost, pečlivost, organizační a komunikační schopnosti

ZAM VÝHODY :

- systemizovanou platovou třídu 13., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- pracovní poměr na dobu určitou
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
- pružnou pracovní dobu
- přátelský

Kontaktní osoba: Ondřej Kudibal
Telefon: 731633988
Pozice určená pro region: Praha