• P
  • Vedoucí expedice v eshopu

Vedoucí expedice v eshopu

Zaměstnavatel: MERCURY STAR s.r.o.
1. máje 2633

Jsme firma která se zabývá prodejem všech možných typů židlí,
se specializací na kancelářské židle.
Jsme na trhu 25 let. Jsme jedničkou na trhu kancelářských židlí, máme také vlastní
produkty na které máme exkluzivitu prodeje.
Prodáváme všechny značky židlí od výrobců v České republice.
Jsme skvělý tým lidí, kteří ví za čím jdou.
Co vás čeká:
Vést oddělení expedice a reklamační , celkem 11 lidí.
Pečovat o sklad a rychlou expedici zásilek
Vést své podřízené ke správné komunikaci se zákazníkem. Zajistit správně fungující procesy jak co nejrychleji odbavit objednávku.
Plánování, kontroling , odměnování za výsledky.
Pokud rádi pracujete s lidmi a umíte pracovat v malém týmu s úsměvem,
právě Vy jste vhodní na tuto pozici
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
Ovládání práce na PC
Řidičský průkaz skupiny B - není úplně podmínkou
Schopnost vedení kolektivu a vizi vést oddělení ke zlepšování.
Výhodou bude, pokud budete umět
Ovládání komunikace se zákazníky.
Praxi ve vedení kolektivu - není podmínkou
Znalost eshopového prostředí vítána
Co vám můžeme nabídnout:
Příjemnou atmosféru a přátelské prostředí v naší firmě
13 plat ve výši až 36000 Kč rozpočítaný do mzdy každý měsíc
Výkonostní prémie dle výsledků oddělení
Prémie za přítomnost až 6000 Kč ročně
Stravenky
V případě přesčasů je možnost si je vybrat nebo proplatit s příplatkem 25% ,
nikdy u nás nepropadají.
Nákup zboží za nákupní ceny
Odesílání vlastních zásilek přes naše dopravce v režijních cenách
Prémie za 5 let ve výši 5000 Kč a 10 let ve firmě ve výši 10000 Kč.

Kontaktní osoba: Jan Doucha
Pozice určená pro region: Zlínský kraj