• P
  • Administrativní pracovník/pracovnice autoservisu

Administrativní pracovník/pracovnice autoservisu

Zaměstnavatel: Elmoz Czech, s.r.o.
Dr. E. Beneše 137

Pracoviště Bystřice
Náplň práce: administrativa autoservisu, koordinace zakázek, objednávky zákazníků, objednávání zboží, podklady pro fakturaci apod.
Požadujeme: SŠ, pečlivost, zodpovědnost, výborné komunikační a organizační schopnosti, uživatelská znalost MS Office, řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme: HPP, zaškolení, velmi dobré mzdové ohodnocení s možností dalšího růstu, firemní benefity. Nástup je možný dle dohody.
Benefity: Stravenky, 5. týden placeného volna, příspěvek na dovolenou, slevu v našem autoservisu, permanentky na sport i kulturu atd.).

Bližší informace Vám ráda předá Mgr. Jitka Marková, tel.: 778 746 757. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz.

Kontaktní osoba: Jitka Marková
Telefon: 778 746 757
Pozice určená pro region: Středočeský kraj