• P
  • Administrativní pracovník/ce správy nemovitostí

Administrativní pracovník/ce správy nemovitostí

Zaměstnavatel: BYTASEN, spol. s r.o.
28. října 1932

Pracoviště: 28. října 116, Moravská Ostrava
Informace na tel. +420 605 292 010 (ing. Petr Hájek), nabídky a profesní životopisy zasílejte na e-mail: hajek@bytasen.cz

Úspěšná společnost zabývající se správou nemovitostí příjme schopného pracovníka/ci na pozici Administrativní pracovník/ce správy nemovitostí

NÁPLŇ PRÁCE:
Vede evidenci domů a bytů a zajišťuje její aktualizaci, zajišťuje včasné provádění oprav a údržby svěřených domů, provádí fyzickou přejímku a kontrolu provedených prací, provádí fyzickou kontrolu spravovaných objektů, aktualizuje data v programu WinDomy, ověřuje stav měřidel, komunikuje s klienty a vlastníky nemovitostí a plní další povinnosti vyplývající ze správy domů.
zpracování předpisu plateb vlastníků/nájemců, komunikace s Českou poštou, sledování úhrad vč. upomínání, příprava a zpracování podkladů k vyúčtování služeb, vyúčtování služeb,…

POŽADUJEME:
SŠ vzdělání v technickém oboru výhodou, dobrá znalost práce na PC - uživatelsky (MS Word a Excel, MS Outlook, IE), pečlivost a přesnost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, plnění termínů, výhodou znalost programů WinDomy, vhodné i pro absolventy.

NABÍZÍME:
Nástupní plat dle znalostí a praxe od 17.800,- Kč,
Práci ve stabilní a zavedené firmě v dobrém kolektivu.
Zaškolení, zapracování a další odborný růst.
5 týdnů dovolené, stravenky, sick day.
Pracoviště Ostrava 702 00, 28.října 116
Nástup ihned.

Kontaktní osoba: Petr Hájek
Telefon: 605 292 010
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj