• P
  • OBCHODNĚ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI, ZPROSTŘEDKOVATELÉ

OBCHODNĚ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI, ZPROSTŘEDKOVATELÉ

Zaměstnavatel: Mgr. Petr Brzeska
Zámecké nám. 49

A11 z:8/6/2020 a:26/6/2020
Životopis zasílejte emailem.
Požadujeme:
- předložení výpis z RT
- reprezentativní vystupování, komunikativnost a spolehlivost.
Náplň práce:
- péče o stávající klienty, nové klienty a následný servis
- služba na přepážce oblastní kanceláře
- vedení obchodních jednání s tím spojená administrativa.
Nabízíme:
- podpora nováčka až 170 000 Kč za rok ve vedlejších odměnách
- bohatý systém benefitů, nastavený vzdělávací systém pro nováčky bez zkušenosti v pojišťovnictví
- vzdělávání a certifikace zdarma
- navíc různé tipy benefitů, např. v podobě cestování, finanční podpory.

Kontaktní osoba: Petr Brzeska
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj