• P
  • Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Zaměstnavatel: Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
Šrobárova 49

Požadujeme minimálně SŠ vzdělaní (zaměření na IT výhodou), mírně pokročilá znalost Aj, znalost Active Directory a OS Windows Server, dobrá znalost operačního systému MS Windows z pohledu administrátora systému, znalost protokolů TCP/IP (fungování, konfigurace, zabezpečení), Linux a praxe v oboru. Hlavní náplň činnosti: Zajištění chodu interních systémů a aplikací, správa serverů (Windows) a zařízení (firewall, switche, WIFI), správa počítačových sítí. Podrobnosti viz příloha. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte na adresu nebo níže uvedený e-mail.
Dovolená v délce 5ti týdnů, stravenky, podnikové stravování, indispoziční volno, firemní školka

Správce informačních a komunikačních technologií

HLAVNÍ NÁPLŇ ČINNOSTI:
" Poskytovat technickou podporu uživatelům výpočetní techniky
" Zajišťovat chod interních systémů a aplikací, správa serverů (převedším Windows) a zařízení (Firewall, switche, WiFi)
" Správa počítačových sítí
" Spravovat výpočetní techniku (instalace, konfigurace PC/NB po HW stránce i stránce SW, připojování periferií)

KOHO HLEDÁME ?
" Ukončil/a jste min. SŠ vzdělání (zaměření na IT výhodou)
" Ovládáte Aj alespoň na úrovni mírně pokročilý
" Máte znalost Active Directory a OS Windows Server
" Máte dobrou znalost operačního systému MS Windows z pohledu administrátora systému
" Máte výbornou znalost HW výpočetní techniky
" Orientujete se v síťové problematice a fungování síťových služeb
" Máte znalost protokolů TCP/IP (fungování, konfigurace, zabezpečení,…)
" Aktivní přístup k práci, z

Kontaktní osoba: Jiří Haase
Telefon: 267 082 897
Pozice určená pro region: Praha