• P
  • Řídící pracovníci v oblasti reklamy a styku s veřejností

Řídící pracovníci v oblasti reklamy a styku s veřejností

Zaměstnavatel: Essential Communication s.r.o.
Lazarská 1719

Náplň práce:
Zodpovědnost za kreativitu a PR, hledání nových kreativních řešení pro zákazníky.
Příprava a vypracování návrhů projektů, plánování PR kampaní, tvorba originálního obsahu, kontrola
reklamních a PR materiálů.
Nedílnou součástí pozice je intenzivní spolupráce s zákazníky jak v zahraničí, tak v ČR. Zaměřovat se
budete zejména na ruský trh.
Účast a reprezentace na konferencích, veletrzích a obchodních jednání (ruština-čeština-angličtina).
Spolupráce s externími dodavateli, výběr autorů a děl pro kampaně atd.
Požadujeme:
Minimálně 5 let praxe v příslušném oboru, vzdělávaní v oborech PR a reklama.
Práce ve vědeckých a technických společnostech – výhodou.
Praktické zkušenosti, realizované aktivity s prokazatelným výsledkem (požadované portfolio projektů).
Znalost projektového řízení.
Dobrá znalost Adobe Creative Suite.
Znalost sociálních médií včetně VK.com a YouTube.com
Znalost problematiky webového designu včetně problematiky napříč platformami (web, mobilní zařízení,
tablety).
Čeština a angličtina – velmi dobrá znalost slovem i písmem, ruština – rodilý mluvčí.
Vynikající prezentační dovednosti se schopností jasně a efektivně přednést své návrhy vyššímu
managementu.
Schopnost práce ve více úkolovém prostředí a schopnost rozlišit priority.

Kontaktní osoba: Aliaksandr Sudliankou
Telefon: +420 222 201 126
Pozice určená pro region: Praha