• P
  • Fakturant/ka

Fakturant/ka

Zaměstnavatel: IMONT, s.r.o.
Nábřeží 719

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání ekonomického směru.
- základní orientaci v podvojném účetnictví (znalost účetního programu POHODA výhodou).
- Uživatelskou znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook).
- znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou
- znalost elektromateriálu výhodou
- Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, loajalitu

Náplň práce:
- fakturace (vystavování faktur, dobropisů)
- důsledná kontrola podkladů a příloh k fakturaci
- vedení skladové evidence, kontrola správnosti nákupních cen, správa ceníků
- administrativní činnost
- komunikace se zákazníky

Zaměstnanecké výhody: Práce v zavedené společnosti. Mzda bude zohledněna pracovním nasazením a obchodní šikovností, benefity( stravenky, odměny).

POZN: Strukturované životopisy zasílejte e-mailem: balajka@imontzlin.cz

Kontaktní osoba: Karel Balajka
Pozice určená pro region: Zlínský kraj