• P
  • VŠEOBECNÍ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI (vyhrazeno pro OZP)

VŠEOBECNÍ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI (vyhrazeno pro OZP)

Zaměstnavatel: VKUS-BUSTAN s.r.o.
Fügnerova 3636

A11 z:28/5/2020 (vyhrazeno pro OZP)
ŽIVOTOPIS VČETNĚ PRŮVODNÍHO DOPISU zašlete před konáním výběrového řízení emailem libor.schwarz@vkus-bustan.cz . VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ SE USKUTEČNÍ DNE 16.6.2020, v 8 hodin na adrese Fügnerova č.p. 3636, Frýdek 738 01 Frýdek-Místek 1. Při osobním pohovoru bude ověřena znalost českého jazyka a znalost práce na PC.
Nabízíme:
- 4-hodinový pracovní úvazek, pondělí až pátek
- 7:00-11:00 hod. a 11:00-15:00 hod.
- vhodné i pro absolventy škol.
Orientační pracovní náplň:
- vyřizování administrativní a personální agendy
- evidence došlé a odesílané pošty a faktur
- komunikace s firmami, státními úřady a jednotlivci
- správa obsahu webových stránek (běžná uživatelská práce s PC, aktualizace informací)
- řízení korespondence
- organizační zajištění vzdělávání zaměstnanců.
Požadujeme:
- spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost
- samostatnost při účelné organizaci vlastní práce
- práce na PC na mírně pokročilé úrovni (Word, Excel, Outlook, Internet).

Kontaktní osoba: Libor Schwarz
Telefon: 723 800 615
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj