• Administrativní pracovník/ce, asistent/ka obchodního oddělení

Administrativní pracovník/ce, asistent/ka obchodního oddělení

Zaměstnavatel: ALFI Corp., s.r.o.
Provozní 5492

Pracoviště: Provozní 5492/3, O - Třebovice
Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti, pošlete nám Váš životopis s fotografií na email filip.rojicek@alficorp.cz a my se Vám rádi ozveme.

Jsme společnost ALFI Corp., s.r.o. a zabýváme se dovozem produktů z Asie a EU a následným internetovým prodejem. Vše o nás najdete na alficorp.cz. Aktuálně hledáme do našeho týmu posilu na pozici Administrativní pracovník/ce, asistent/ka obchodního oddělení.

Náplň Vaší práce:
-příjem a zpracování objednávek
-vyřizování osobních odběrů zboží
-komunikace se zákazníky
-správa produktů e-shopu
-práce s pokladnou

Co od Vás očekáváme:
-min. SŠ s maturitou
-spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
-komunikatovnost
-dobré zkušenosti s práci na PC, znalost účetního programu Helios výhodou

Co Vám nabízíme:
-plat 22tis., po zapracování stravenky a premie dle výkonu a obratu firmy
-práci v perspektivní firmě v kolektivu
-zaměstnanecké slevy na firemní zboží
-stravenky
-měsíční a roční prémie
-firemní akce
-pracovní doba PO-PA 7,30-16,00
-místo výkonu: Ostrava-Třebovice

Nástup ihned dle dohody.

Kontaktní osoba: Filip Rojíček
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj