• P 
  • P 
  • SPECIALISTA NA OSOBNÍ FINANCE 

SPECIALISTA NA OSOBNÍ FINANCE

Zaměstnavatel: Daniel Klein
Ostrožná 211

*KO: Klein Daniel, e-mail: daniel.klein@smsfinance.cz
Požadujeme: Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou. Trestní bezúhonnost, ŘP sk B, odpovědnost, pečlivost a příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti, znalost MS Office.

Nabízíme: Možnost nabídky široké škály finančních produktů pod jednou značkou. Díky našemu systému vzdělávání získáte orientaci ve světě financí. Vlastní organizace náplně práce. Práce v terénu i v kanceláři. Budete mít svou asistentku, která na základě Vašich požadavků zajistí vše potřebné. Možnost budovat vlastní tým. Pomocí unikátního systému radit klientům, jak dobře hospodařit s penězi. Práce v přátelském a profesionálním prostředí. Práce v úspěšné a dynamicky se rozvíjející firmě.

Náplň práce: Pomáhat klientům orientovat se v rodinných financích a hledat pro ně optimální řešení. Vycházíme ze skutečných potřeb a požadavků klientů. Tvorba cenových nabídek a kalkulací pro klienty. Příprava smluv a dokumentů. Vytváření vlastního portfolia klientů. Rozvoj obchodních vztahů u nových klientů a péče o stávající klientelu. Vedení obchodních jednání, vytváření nabídek a uzavírání smluv.

odpovědět
SPECIALISTA NA OSOBNÍ FINANCE
Kontaktní osoba: Daniel Klein
Telefon: 739 523 905
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj