• P
  • Správce počítačové firemní sítě, administrátor eshopu

Správce počítačové firemní sítě, administrátor eshopu

Zaměstnavatel: MERCURY STAR s.r.o.
1. máje 2633

Kdo jsme:
Jsme firma která se zabývá prodejem všech možných typů židlí,
se specializací na kancelářské židle.
Jsme na trhu 25 let. Jsme jedničkou na trhu kancelářských židlí, máme vlastní
produkty na které máme exkluzivitu prodeje.
Prodáváme všechny značky židlí od výrobců v České republice.
Jsme skvělý tým lidí, kteří ví za čím jdou.
Co vás čeká:
správa počítačové síte 30 zaměstnanců
Práce na eshopu, zpracování objednávek, fakturace, jednání se zákazníky na showroomu, .
Pokud rádi pracujete s lidmi a umíte pracovat v malém týmu s úsměvem,
právě Vy jste vhodní na tuto pozici
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
Požadujeme zkušenosti v oblasti počítačových sítí
Řidičský průkaz skupiny B - není úplně podmínkou.
Co vám můžeme nabídnout
Příjemnou atmosféru a přátelské prostředí v naší firmě
Stravenky
V případě přesčasů je možnost si je vybrat nebo proplatit s příplatkem 25% ,
nikdy u nás nepropadají.
Provize z prodeje židlí na prodejně
13 plat rozpočtený do 12 měsíců
Nákup zboží za nákupní ceny
Odesílání vlastních zásilek přes naše dopravce v režijních cenách
Využívání mobilního telefonu pro soukromé účely
Možnost školení, kurzů

První kontakt: e-mailem.

Kontaktní osoba: Jan Doucha
Pozice určená pro region: Zlínský kraj