• Odborný referent/vrchní referent oddělení osob samostatně výdělečně činných

Odborný referent/vrchní referent oddělení osob samostatně výdělečně činných

Zaměstnavatel: Česká správa sociálního zabezpečení
Biskupská 1752

Požadavky:
Uživatelská znalost práce na PC a MS Office (Word, Excel, Outlook), trestní bezúhonnost, ochota učit se novým věcem
Náplň práce: dávková a pojišťovací činnost OSVČ v oblasti důchodového pojištění, nemocenského pojištění a pojistného na sociální zabezpečení a příspěvku na státní politiku zaměstnanosti, kontrola povinností OSVČ, poskytování odborné pomoci OSVČ.
Odborný referent/vrchní referent oddělení osob samostatně výdělečně činných zařazen v katalogu služebních míst. Platové zařazení v 9. platové třídě podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., ve znění pozdějších předpisů.

Pružná pracovní doba, stravenky, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna

Kontaktní osoba: Rosenkranzová Simona
Telefon: 221995164
Pozice určená pro region: Praha