• P
  • Merchandiser - specialista (ž/m)

Merchandiser - specialista (ž/m)

Zaměstnavatel: BM ČESKO s.r.o. - 001
Praha

Místo výkonu práce (adresa): Türkova 1272/7, 149 00 Praha 11-Chodov

Náplň práce:
o Zodpovědnost za merchandising na prodejnách
o Pravidelné navštěvování a kontrola našich poboček
o Systematická správa vystavování zboží v obchodě, příprava jednotlivých míst
o Analýza a reporting prodejních aktivit
o Získávání informací o potenciálu trhu, konkurenci, požadavcích zákazníků a produktech
o Příprava a realizace aktivit pro zvýšení prodeje
o Spolupráce při aktualizaci informačních a propagačních materiálů
Požadujeme:
o Zkušenosti/praxe na obdobné pozici
o Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
o Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
o Aktivní znalost práce na PC - zejména Excel
o Řidičský průkaz sk. B - cestování v rámci poboček
o Základní znalost anglického jazyka
o Kreativita a proaktivní přístup ke svěřeným úkolům
Nabízíme:
o HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
o Nadstandardní mzdové ohodnocení
o Samostatnou a odpovědnou práci
o Možnost seberealizace
o Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
o Zaměstnání ve stabilní společnosti s pozitivní perspektivou
o Slušné jednání a zázemí mezinárodní firmy
o Stravenky v hodnotě 100 Kč
Termín nástupu: IHNED, nebo DOHODOU
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz

Kontaktní osoba: Ivana Plačková
Telefon: 267 289 176