• P
  • SPECIALISTA/SPECIALISTKA NA FINANCE

SPECIALISTA/SPECIALISTKA NA FINANCE

Zaměstnavatel: PM Pořízek s.r.o.
Rejskova 3081

První kontakt možný: pan Hubert Slíva na tel: 777 560 353 nebo e-mail: hubert.sliva@partners.cz. Místo výkonu práce: Rejskova, Prostějov. Pracovní doba dle domluvy, např. 8:00-16:30.
Požadavky: min. středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, čistý trestní rejstřík, proaktivní přístup, potřeba se vzdělávat a seberealizovat.
Náplň práce: práce a jednání se stávajícími klienty, vytváření řešení pro realizaci potřeb a cílů našich klientů, vzdělávání ve finanční oblasti, obchodu případně managementu, tvorba finančních plánů, komunikace s obchodními partnery, práce s interními systémy.
Nabízíme: pevný plat + motivující odměny za dobře vykonanou práci, asistentku, zaměstnanecké benefity - notebook, telefon, společenské a sportovní aktivity, občerstvení na pracovišti, 4 sick-days, unikátní rychle se rozvíjející projekt, hlavní pracovní poměr s flexibilním nastavením pracovní doby, služební automobil.

Kontaktní osoba: Hubert Slíva
Telefon: 777 560 353
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj