• P 
  • P 
  • Asistent/ka manažera BRNO - volná pracovní doba 

Asistent/ka manažera BRNO - volná pracovní doba

Zaměstnavatel: AMAX, s.r.o.
Orlí 469
Brno

V případě zájmu o pozici nám, prosím, zašlete svůj životopis a my Vás budeme kontaktovat. E-mail: personalni@amaxsro.cz. Tel.: 544 529 940. AMAX, s.r.o., Orlí 17, Brno 602 00. www.facebook.com/amaxsro, www.amaxsro.cz Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat, uvedených v zaslaném CV pro AMAX, s.r.o., IČO 26312549, dává žadatel o zaměstnání souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzuje, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.
Náplň práce:
sjednávání schůzek pro obchodní zástupce, organizace pracovního dne, administrativa. Požadujeme:
příjemné vystupování, uživatelská práce na PC, zodpovědnost a pečlivost, minimálně SŠ vzdělání nebo vyučení s maturitou, pozitivní přístup k práci, komunikační schopnosti.
Nabízíme:
NOVĚ OD ZÁŘÍ GARANCE MINIMÁLNÍ MZDY 24 000,- Kč /měsíc, práci v přátelském kolektivu, denní úvazek 4 - 8 hodin, možnost volné pracovní doby, volné svátky a víkendy, stravenky, sick days,pobyt na Pálavě nebo v Bulharsku, poloha přímo v centru Hodonína se snadnou dostupností z vlakového i autobusového nádraží.
Pracovní úvazek plný nebo zkrácený

odpovědět
Asistent/ka manažera BRNO - volná pracovní doba
Kontaktní osoba: Lenka Matulová
Telefon: 544 529 940
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj