• P 
  • P 
  • IT Solution Specialist Teamcenter 

IT Solution Specialist Teamcenter

Zaměstnavatel: Siemens Mobility, s.r.o.
Siemensova 2715
Praha

Kontakt e-mailem příp. telefonicky ve všední dny.

o Řídíte správu systémů Teamcenter společnosti Siemens Mobility s pobočkami v Německu, Velké Británii a Indii. Rozsah systému zahrnuje rozhraní pro výměnu dat k SAP PLM a integraci NX.
o Jako specialista PLM analyzujete požadavky našich uživatelů a propracováváte řešení
o Připravujete aktualizace systému a podporujete analýzu nástrojů, testy, dokumentaci, ladění a opravy chyb. o Součástí vašeho spektra úkolů je také další rozvoj znalostní základny včetně uživatelské dokumentace, testů, implementace a uvolnění nových funkcí.

Úspěšně jste ukončili studium informatiky, strojního inženýrství nebo srovnatelného vzdělání s odpovídajícími dodatečnými dovednostmi.
o V rámci své víceleté relevantní odborné zkušenosti byste mohli získat znalosti o konfiguraci, instalaci a rozšíření specifické pro zákazníka PLM systémů, včetně rozhraní k systémům třetích stran (např. ERP), jakož i vysoký stupeň porozumění procesu.
o Přesvědčujete nás s výraznými odbornými znalostmi v oblasti NX, Teamcenteru a správy dokumentů, v oblasti modelování dat pomocí Business Modeller IDE, definice dotazů (Query Builder), výstup zpráv (kusovníky, formuláře, pracovní postupy) a v oblast správy kusovníků.
o V ideálním případě máte zkušenosti v oblasti správy služeb včetně správy incidentů, kategorizace chyb a analýzy v interakci s interními odděleními nebo dodavateli v oblasti strojírenství a výroby.
o Jsou žádoucí dovednosti v oblasti správy služeb, správy verzí a metod k popisu procesů a jejich realizace v případech technického použití, uživatelsk

odpovědět
IT Solution Specialist Teamcenter
Kontaktní osoba: Monika Norocká
Telefon: 704873884
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Praha