• Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Zaměstnavatel: Spring systems s.r.o.
Ukrajinská 1488
Praha

Kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Pracovní smlouva je uzavírána na dobu určitou - dva roky, s možností prodloužení.

Náplň práce: Jako tester budete zodpovědný za testování aplikací a opravu do cizího jazyka. Tato pozice se vypisuje pro aplikace, které je nutné testovat v ruském nebo ukrajinském jazyku.

Požadujeme: znalost ruského jazyka nebo ukrajinského na úrovni rodilého mluvčího, dobré komunikační schopnosti, orientace na zákazníka, snahu učit se.

Nabízíme: příjemné pracovní kolektiv; školení zaměřené na procesy, produkty a komunikaci; příležitost profesního i osobního růstu; moderní pracoviště

Kontaktní osoba: Lubomír Hanel
Telefon: 777773375
Pozice určená pro region: Praha