• P 
  • P 
  • Foto/video producent 

Foto/video producent

Zaměstnavatel: MAXLAND GROUP s.r.o.
Prosecká 527
Praha

Místo výkonu práce: Prosecká 24, Praha 180 00
Kontaktní osoba: Maksym Rybchenko - Životopis posílejte na: job@maxlandgroup.com - dle instrukcí níže.

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:

Vzdělaní: minimálně střední s maturitní zkouškou.
Jazykové požadavky: znalost angličtiny/ruštiny na pokročilé úrovni. Ukrajinština alespoň na komunikativní úrovni (komunikace s klienty).

Požadavky: Znalost SW programů pro zpracování a postprodukční úpravy (Adobe Lightroom, Photoshop). Zkušenosti s fotografováním (portrét - exteriér i studio; reportáž - z natáčení, zpravodajství, společenské akce; černobílá a barevná fotografie; produktová fotografie).

Náplň práce: Zakázkové fotografování různých akcí a foto žánru: report z natáčení - (interiér, exteriér), společenské akce, portréty (ateliérové, exteriérové), produktové fotografie a další fotografie podle aktuální potřeby zákazníků. Provádění postprodukčních a grafických úprav fotografií dle zadání.

Podmínky účasti ve výběrovém řízení: Zašlete nám Vaše CV a portfolio, které by mělo prezentovat Vaše realizace a několik ukázek volné tvorby. U portfolia zašlete reprezentativní vzorky celkem 5 ks (1 foto = 1 žánr). Reprezentativní vzorky zasílejte jenom přes externí datové úložiště, link s odkazem vložte do mailu. Pokud máte vlastní webové stránky s ukázkou dosavadní činnosti, přidejte www link do textu životopisu nebo mailu, v tomto případě není potřeba zasílat ukázky přes externí datové uložiště.

Také zašlete nám souhlas (vložte do mailu):
Ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob při zprac

odpovědět
Foto/video producent
Kontaktní osoba: MAKSYM RYBCHENKO
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Praha