• P
  • Administrativní pracovník/ce

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel: Český spotřebitelský servis energií s.r.o.
Podhorská 377
Jablonec nad Nisou

Český spotřebitelský servis energii s.r.o. vypisujeme výběrové řízení na:

ADMINISTRATIVNÍHO PRACOVNÍKA/CI
Jsme česká společnost působící v oblasti energetiky a hledáme schopného a samostatného kolegu/yni pro zpracování výsledků a administrace výběrových řízení a řešení zákaznických požadavků na naší infolince.

PRACOVNÍ NÁPLŇ
• Vedení agendy a správa smluv
• Vyhodnocení výsledků výběrového řízení.
• Administrativní a organizační činnost při tisku a posílání smluv
• Komunikace s klienty na infolince
• Správa FB stránek

POŽADUJEME:
• minimálně SŠ vzdělání
• výborné komunikační schopnosti
• znalost práce s Excel a Outlook
• rozhodnost, samostatnost a organizační schopnosti
• časová flexibilita

NABÍZÍME:
• Práci v přátelském kolektivu
• Časovou flexibilitu
• Práce na hlavní pracovní poměr
• Možnost karierního růstu

PLATOVÉ OHODNOCENÍ:
• 16 500Kč nástupní plat
• možnost osobního ohodnocení

KONTAKT:
V případě zájmu o nabízenou pozici nám prosím zašlete svůj strukturovaný profesní životopis s motivačním dopisem na personalni@msfa.cz, www.msfa.cz , www.aukcnicenyenerii.cz

Kontaktní osoba: Václav Straka
Telefon: 725 427 352
Pozice určená pro region: Liberecký kraj