• P
  • Marketingoví specialisté

Marketingoví specialisté

Zaměstnavatel: 3 E Praha Engineering, a.s.
U Uranie 954
Praha

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: U Uranie 18, 170 00 Praha 7
PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr.: veronika.slukova@3epraha.cz, Kontaktní osoba : Veronika Sluková
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:
Náplň práce:
- podpora a organizace marketingových akcí (wokshopy, setkání uživatelů, veletrhy atd.)
- zajištění propagace prostřednictvím internetového marketingu a sociálních sítí
-organizace, budování a správa firemních webových stránek
- úzká spolupráce s jednotlivými divizemi na všech obchodních aktivitách
- vytváření marketingových plánů
- návrh a realizace marketingových kampaní